Követi a bánat ezt az illetőt, de valamiért a net most Orbán Viktor friss beszédét dobta elém, úgyhogy belenéztem, és le is fotóztam az elejét, mert az első szavak rögtön erősek.
Ma, április 25-én pontosan 120 éve annak, hogy megnyitották Nagyváradon az első villamosvonalat – ez az esemény a város tömegközlekedésének és városfejlődésének egyik meghatározó mérföldköve volt.